İtalyan Mutfak Devi Aster Cucine Yakında Bodrum'da

Akan Çengel
10 ay önce

Tasarım, açık fikirleri ve tutkuları olan bir dildir. Yalnızca bu şekilde gizem, şehvet ve samimiyetle zengin koleksiyonlar oluşturulabilir.

İtalyan mutfak devi bu alanda olağanüstü tasarımlara imza atıyor. Koleksiyonlarından her biri gerçek anlamda eski bir hikâyenin çocuğu ve hepsinin birer hikâyesi var. 300 yıllık tren yolundan alınmış ahşaplar, 150 yıllık telgraf direkleri veya eski bir evden alınan yüzyıllara meydan okumuş ahşap parçalarla tam anlamıyla eşsiz ve mükemmel dayanıklılıkta mutfaklar üretiyorlar.

İlgi çeken koleksiyonlarından biri de zeytin ağacından yapılmış mutfaklar. Zeytin ağacının ülkemiz için ne kadar önemli olduğu aşikâr. Bu sebeple Türkiye’de zeytin ağacından üretilmiş mobilya bulmak neredeyse imkânsızdır.

Bunun yanında eski fabrika metalleri, deri ve altın serisi ürünlere sahip İtalyan markası Aster Cucine’nin koleksiyonlarından en çok göze çarpan ürünü, blok mermerin birbirini takip eden desenleriyle oluşturdukları mutfak modeli tam anlamıyla haz uyandırıyor.

Her iş dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmalıdır.

Doğal dünyada atık diye bir şey yoktur. Her şey, doğal dünyadaki her unsur türetilmek suretiyle doğal döngüsünü tamamladıktan sonra köklerine geri döner ve yeniden emilir. Bu, doğanın öğretebileceği en önemli derstir. Aster Cucine'in tüm üretim modellerinde, çalışma hayatlarını bitirdikten sonra doğal dengesine zarar vermeden geri çevrilebilen malları ve ürünleri üretmeyi ve kullanmayı ilke edinmiş bir marka.

İtalyan mutfak devi Aster Cucine çok yakında A Mutfak Mobilya farkıyla Yalıkavak yolu Plaza Bodrum'da açılıyor.

Etiketler