BK Dreamworks Sanatla iç içe mekânlar yaratıyor

Akan Çengel
10 ay önce

Baki KAYAN tarafından “Baki Kayan İnş. Taahhüt San. ve Ticaret Şirketi” ünvanı ile kurulan BK Dream Works doğaya ile insana saygıyı, kaliteyi ve hızlı hizmeti ilke edinmiş bir kuruluş.

Teknik ekibi ve alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını bu ilkeler ışığında sürdürmektedir. Projelerindeki çağdaş sanat anlayışı en dikkat çeken özelliklerinden.

İstanbul, Bodrum, Antalya, Kıbrıs gibi birçok bölgede çalışmalar yürüten BK Dream Works, seçkin, vasıflı ve içerisinde belli bir kültürü barındıran projelere imza atıyor. Gerçekleştirdiği tüm projelerde uluslararası standardı yakalayan, beklentilere en iyi şekilde cevap veren, hızlı, güvenilir, dinamik ve başarılı bir şirket olarak yoluna devam ediyor.

Tasarım ve Sanatı birbirinden ayrı düşünemeyiz!

Şirketin CEO'su Hakan Kaya tasarım ve sanat üzerine görüşlerini şu şekilde aktarıyor. “Tasarım bir süreçtir, bu süreci tamamladığınızda ortaya çıkan yapı ya eşsiz, sanat eseri niteliğinde bir yapı olur ya da sıradan her yerde gördüğümüz bir beton yığını haline gelir. Biz bu sebeple projelerimizde sanat figürleri kullanmayı tercih ediyoruz.”

Etiketler